KURUMSAL KİMLİĞİMİZ


2019 yılında kurulan PazarCenneti Sitesi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2020 yılında evrensel çapta ürün listelemesiyle güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı ürünleri sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve tercih edilen şirketlerden biri haline gelmiştir.

 

Kuruluşundan bu yana Türkiye'nin sayılı iç çamaşırı üreticilerinden biri olan Cennetoğlu Tekstil'in ürünlerinin birinci elden toptan satışını yaparak müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamıştır.

 

PazarCenneti'ne bağlı olarak faaliyet gösteren GetirGiy, grubun ilk şirketi ve gruba dinamizm kazandıran itici gücüdür. Birinci kalite ürünleri perakende formatında arz eden GetirGiy, önde gelen iç çamaşırı mağazalarına ve birçok E-Ticaret sitesine önderlik etmektedir.


PazarCenneti, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye'nin, Ortadoğu'nun ve Doğu Avrupa'nın önemli iç çamaşırı tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. PazarCenneti, iç giyim sektörünün önemli bir kuruluşu olarak ülkesinin gurur kaynağı olmayı başarmıştır.

 

GetirGiy ve PazarCenneti, daha büyük hedeflere sağlam adımlar atmak için 2021 yılında yeni bir yatırım ortaklığına imza atmıştır.