Menu
Sepetiniz

TAYT

TOPTAN KADIN TAYT

Kadın taytlarının kullanım alanlarının artması, aynı zamanda stil olarak da çeşitlenmesi toptancılarda ki tayt skalasını genişletmiş durumda. Artık yalnızca spor yaparken kullanılan taytların yerini çeşitlilik ve farklı stiller aldı. Hemen hemen her tarza ayak uyduracak şıklığı ve rahatlığı yakalayacağınız renk ve model çeşitliliği ile taytlar kombinlerimizin birer parçası haline geldi. Ve en çok kullanılan ürünler arasında şu an da zirvede yerini koruyor. Taytların yeri bizim için bu kadar önemli iken bir toptancıya gittiğimizde -ticaret amaçlı ya da kendimiz için alıyor alabiliriz- O kadar ürün arasından iyi olanı kaliteli olanı nasıl bulabiliriz. Taytları kaliteli kılan nedir? Bunun için dikkat edilmesi gerekenler var mıdır? Varsa nelerdir? İnceleyelim.

KALİTELİ TAYT NASIL ANLAŞILIR?

Kaliteli tayt önce kumaşından daha sonra da kumaşının esnekliğinden anlaşılır. Hepimizin bildiği üzere kadın tayt sektöründe bir ürünü kaliteli kılan kumaşının iyi olmasıdır.  Kumaşı iyi olan bir tayt rahatlıkla kalitelidir diyebiliriz. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli husus şudur; özellikle de tayt dediğimizde kumaş kalitesinin yanı sıra esneklik çok çok önemlidir. Bu sebeple esneklik konusunu özel olarak taytlarda ele alabiliriz. Kumaş kaliteli fakat esnek olmadığında tayttan geriye bir şey kalmaz. Taytı tayt yapan esnekliğidir. Vücudu sıkmadan rahat ettirerek sarmasıdır.

Bu sebeple kaliteli bir tayt dediğimizde en önemli iki faktör 

1. Kumaş kalitesi

2. Esnekliktir

Bu iki öncül yapacağınız tercihlerde hayat kurtarır. Dikkate almanızı öneririz. Spor yapmak için bir arayışta iseniz ve neye dikkat etmeliyim diye düşünüyorsanız size yardımcı olabiliriz. Kesinlikle spor yapmak amaçlı satın alacaksanız kumaşının ince ve yüksek esneklik sağlamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Esneklik sayesinde hareketleriniz kısıtlanmaz ve özgürce sporunuzu yapabilirsiniz. Bakacağınız bir diğer özellik toparlayıcılıkta olabilir. Toparlanması iyi olan bir tayt sayesinde uzun süre kullanımlarda dahi diz izi yapmama olasılığı yüksek yüksek olacaktır. Böylelikle kullandığımız ürünün ömrü de uzar diyebiliriz. Günlük kombinlerimiz için kullanacağımız bir ürün arıyorsak kalite, esneklik ve toparlayıcılığın yanı sıra kumaşının bir tık daha kalın olması günlük kullanım için uygun olacaktır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp